DZIEŃ DZIECKA

 

31 maja w  naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Pierwszym punktem programu było spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Policjanci uzmysłowili uczniom,  na jakie niebezpieczeństwa mogą być narażeni oraz jak należy prawidłowo reagować w takich sytuacjach.  Następnie odbył się Mini Playback Show, podczas którego każda klasa prezentowała swoje talenty muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Występy okazały się niezwykle ciekawe, a nawet oryginalne. Można było ,,zobaczyć”słynne  gwiazdy estrady i również postacie fantastyczne takie jak Kulfon.  Kolejnym  wyzwaniem okazał się bieg patrolowy.  Posługując się mapą, uczniowie realizowali zadania na poszczególnych stanowiskach, które rozmieszczone były nie tylko na terenie szkoły, ale także w różnych miejscach naszej miejscowości. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z wielu dziedzin. Literackie wyczyny  dotyczyły szczegółowego odzwierciedlenie w malarskich  wizjach  opisów bohaterów oraz zaprezentowania w kalamburach frazeologizmów  związanych z historią książki. Niezwykłe sportowe ,,akrobacje” miały miejsce podczas przenoszenia wody, rzucania  beretem czy też ubijania piany z białek. Po zakończeniu biegu na uczniów czekały kiełbaski z grilla. Zwycięzcami  wszystkich  rozgrywek okazały się klasy – 1a, 4a oraz 3G. Każda klasa otrzymała słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski, a nad bezpieczeństwem czuwali rodzice, którym należą się serdeczne podziękowania.  Uczniowie byli zadowoleni z tak ciekawego i wesołego dnia w szkole, dlatego  na ich twarzach  gościły promienne uśmiechy.

 

Zebranie z rodzicami klas I zapisanych na rok szkolny 2019/2020

 

W dniu 12 czerwca 2019r. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej
im. Noblistów Polskich w Ciechowie, w sali nr 8 odbędzie się zebranie
z rodzicami dzieci zapisanych na rok szkolny 2019/2020 do klasy pierwszej .
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

XII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

16 maja 2019 w naszej szkole odbył się już XII Powiatowy Konkurs Matematyczny.  Czterdziestu dziewięciu uczniów reprezentujących osiem szkół powiatu średzkiego (SP Malczyce, SP Udanin, SP Miękinia, SP Kostomłoty,  SP Pisarzowice, SP Środa Śląska SP Rakoszyce, SP Ciechów) rozwiązało po trzy zadania otwarte i po 10 zadań zamkniętych.  Sprawdzone i ocenione prace pozwoliły wyłonić najlepszych matematyków  i nadać im tytuły Laureatów XII Powiatowego Konkursu Matematycznego w pięciu kategoriach:

Kategoria klas IV

I miejsce

Wiktoria W.

SP Rakoszyce

II miejsce

Jakub P.

SP Środa Śląska

III miejsce

Filip P.

SP Miękinia

Kategoria klas V

I miejsce

Emilia W.

SP Środa Śląska

II miejsce

Jakub K.

SP Malczyce

III miejsce

Natalia G.

SP Pisarzowice

Kategoria klas VI

I miejsce

Piotr M.

SP Środa Śląska

II miejsce

Szymon Kuźniar

SP Ciechów

III miejsce

Kasja T.

SP Malczyce

Kategoria klas VII

I miejsce

Wojciech D.

SP Pisarzowice

II miejsce

Bartłomiej D.

SP Malczyce

III miejsce

Dominika Buksa

SP Ciechów

Kategoria klas VIII

I miejsce

Aleksandra O.

SP Środa Śląska

II miejsce

Dawid Maślejak

SP Ciechów

III miejsce

Mateusz Wojtowicz

SP Ciechów

Adrian R.

SP Rakoszyce

Uczestnikom gratulujemy wysokich umiejętności matematycznych

i życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

 

Helena Madej

 

 

 

Konkurs filmowy

Burmistrz Środy Śląskiej zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie filmowym. Celem konkursu jest popularyzacja informacji o Gminie Środa Śląska i dokumentowanie otaczającej nas rzeczywistości.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Termin dostarczenia prac upływa 15 maja 2019r.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się regulaminie.

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

Karta zgłoszenia oraz regulamin konkursu na stronie:

https://srodaslaska.pl/aktualnosci/konkurs-filmowy-2/

Harmonogram zajęć na miesiąc kwiecień

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć wspierających w projekcie "Środa Śląska - wysokiej jakości edukacja nie tylko w środy":

Rodzaj wsparcia

Data realizacji wsparcia    

Godziny w których  wsparcie

jest realizowane (od … do….)

Dokładny adres realizacji wsparcia

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

01.04.2019r.

(poniedziałek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

01.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Magdalena Plich

01.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

informatyka

Grażyna Kotuła

01.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Helena Bielecka

02.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Elżbieta Dębska

02.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Bożena Janusz

02.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Natalia Kołodziej

02.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

matematyka

Danuta Kaznowska

02.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

02.04.2019r.

(wtorek)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

03.04.2019r.

(środa)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

03.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Danuta Kaznowska

03.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Magdalena Plich

03.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

matematyka

Helena Madej

03.04.2019r.

(środa)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Helena Madej

03.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

nauki przyrodnicze

Dorota Adamska

03.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

03.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Ewa Adamiak

04.04.2019r.

(czwartek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Magdalena Plich

04.04.2019r.

(czwartek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

nauki przyrodnicze

Ewa Adamiak

05.04.2019r.

(piątek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

08.04.2019r.

(poniedziałek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

08.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Magdalena Plich

08.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

informatyka

Grażyna Kotuła

08.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Helena Bielecka

09.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Elżbieta Dębska

09.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Bożena Janusz

09.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Natalia Kołodziej

09.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

matematyka

Danuta Kaznowska

09.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

09.04.2019r.

(wtorek)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

10.04.2019r.

(środa)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

10.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Danuta Kaznowska

10.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

j. angielski

Magdalena Plich

10.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

matematyka

Helena Madej

10.04.2019r.

(środa)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

matematyka

Helena Madej

10.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

nauki przyrodnicze

Dorota Adamska

10.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

10.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

matematyka

Ewa Adamiak

11.04.2019r.

(czwartek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

j. angielski

Magdalena Plich

11.04.2019r.

(czwartek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

15.04.2019r.

(poniedziałek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

15.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Magdalena Plich

15.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

informatyka

Grażyna Kotuła

15.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Helena Bielecka

16.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Elżbieta Dębska

16.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Bożena Janusz

16.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Natalia Kołodziej

16.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

matematyka

Danuta Kaznowska

16.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

16.04.2019r.

(wtorek)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

24.04.2019r.

(środa)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. angielski

Maciej Jakubów

24.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Danuta Kaznowska

24.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

j. angielski

Magdalena Plich

24.04.2019r.

(środa)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

matematyka

Helena Madej

24.04.2019r.

(środa)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

matematyka

Helena Madej

24.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

nauki przyrodnicze

Dorota Adamska

24.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

24.04.2019r.

(środa)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

matematyka

Ewa Adamiak

25.04.2019r.

(czwartek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijajace

j. angielski

Magdalena Plich

25.04.2019r.

(czwartek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

nauki przyrodnicze

Ewa Adamiak

26.04.2019r.

(piątek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

29.04.2019r.

(poniedziałek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Maciej Jakubów

29.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. angielski

Magdalena Plich

29.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

informatyka

Grażyna Kotuła

29.04.2019r.

(poniedziałek)

od 13:40 do 14:25

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

matematyka

Helena Bielecka

30.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Elżbieta Dębska

30.04.2019r.

(wtorek)

od 11:50 do 12:35

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Bożena Janusz

30.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

rozwijające

nauki przyrodnicze

Natalia Kołodziej

30.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia wyrównawcze

matematyka

Danuta Kaznowska

30.04.2019r.

(wtorek)

od 12:45 do 13:30

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

zajęcia

wyrównawcze

j. niemiecki

Paweł Żołnierczyk

30.04.2019r.

(wtorek)

od 14:35 do 15:20

Szkoła Podstawowa

im. Noblistów Polskich

w Ciechowie

Ciechów, ul Średzka 1

W przypadku pytań dotyczących godzin i terminu realizowanych w ramach projektu proszę o kontakt z koordynatorem szkolnym Ewą Stachurską:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
71-317-24-00