zajęcia pozalekcyjne sp 2016/2017

 

 

FORMA

TERMIN SPOTKAŃ

PROWADZĄCY

           

      Koło przyrodnicze, kl. 4-6

 

 

wtorek, l.7

 

Dorota  Adamska

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.5a,5b

 

środa l.6

 

 

Urszula  Amroży

Koło  polonistyczne,kl. 5

                 Czwarek l.7

 

              Urszula Amroży

Koło  warcabowe

 

piątek 7.00 - 8.00

Robert  Bartosik

 

Organizacja  wyjazdów na mecze

 

raz w miesiącu

 

Robert Bartosik

SKS  Kl.4-6

Środa 14.30 - 15.30

Robert Bartosik

SKS Kl.4-6

Piatek  14.30 - 15.30

Robert Bartosik

 

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, kl.2a

 

poniedziałek l.5

 

Helena  Bielecka

 

Koło matematyczne kl.2a

 

 

wtorek l.5

 

Helena Bielecka

 

Zajęcia indywidulne z psychologiem

 

 

wtorek 11.40-12.40

środa l.6

 

Weronika Biernat

 

Zajęcia rozwijajace kreatywne myślenie

 

poniedziałek l.7

czwartek 7.00 - 8.00

 

            Agnieszka  Buksa

 

Koło matematyczne

 

poniedziałek 7.00 - 8.00

środa 7.00 - 8.00

 

 Marzena  Cidyło

 

Koło regionalne

 

środa l.7

 

 

 Aneta Czmyr

 

Zajęcia wspierajace kl.3b

 

 

piątek l.5

 

 Elżbieta Dębska

 

 Koło matematyczno - przyrodnicze kl.3b

 

 

 wtorek l.5

 

Elżbieta Dębska

 

 Koło taneczne  kl. 4 - 5

 

 

 środa l.7

 

 Edyta Dynda

 

Koło taneczne  kl. 2 - 3

 

 

poniedziałek l.6

 

 Edyta Dynda

 

Nauka pływania kl.1 (płatne)

 

 

czwartek l.5 i 6 co 2 tyg.

 

  Edyta  Dynda

 

Koło plastyczne

 

 

czwartek 14.30 - 15.30

 

Anna Gwiazda

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.4

 

 wtorek l.6

 

 Karolina Hołowiak - Charęza

 

 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.6

 

 czwartek l.7 co 2 tyg.

  

Karolina Hołowiak - Charęza

 

 Koło recytatorskie kl.6

 

 

 czwartek l.7 co 2 tyg.

 

Karolina Hołowiak - Charęza

 

 Zajęcia wspierające kl.1

 

 

 piatek l.5

 

 Bożena Janusz

 

 Koło matematyczno - przyrodnicze kl.1

 

 czwartek l.5

 

 Bożena Janusz

 

 Zajęcia wspierające kl.3a

 

 

  środa l.5

 

 Danuta  Kaznowska

 

Koło matematyczne kl.3a

 

 

  poniedziałek l.6

 

 Danuta  Kaznowska

 

 Zajęcia wspierające kl.3c

 

 

 piątek l.5

 

Natalia Kołodziej

 

 Koło muzyczne kl.3c

 

 

 środa l.5

 

 Natalia Kołodziej

 

 Zajęcia wspierające kl.2b

 

 środa l.5

 

Halina Koman

 

 

 Koło matematyczno - przyrodnicze kl.2b

 

 czwartek l.5

 

Halina Koman

 

 Koło informatyczne kl.4-6

 

 

środa l.7

 

Grażyna Kotuła

 Prace instalatorsko - konserwatorskie w pracowni komputerowej

 

 środa l.1-2

 

 Grażyna Kotuła

 

 Koło j.angielskiego kl.3

 

 

piatek l.5

 

Urszula Kuna

 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.4

 

 poniedziałek l.6

 

Helena Madej

 

 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.5

 

 

czwartek l.7 co 2 tyg.

 

Helena Madej

 

 Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl.6

 

 

poniedziałek l.7 co 2 tyg.

 

Helena Madej

 

Sztuka: kreatywne zabawy

 

 

czwartek 15.30 - 16.30

 

Jolanta Naorniakowska

 

Koło j. angielskiego- kl.2

 

 

piatek l.5

 

Magdalena Plich

 

Zajęcia wyrównawcze j.ang.

kl.5

 

poniedziałek k.7

 

Magdalena Plich

 

Zajęcia opiekuńcze - autobus

świetlica nr 3

 

pon, wt, czw.pt. 7.30-7.45

 

Teresa Ślęzak

   

        Koło czytelnicze kl.1-3

 

 

wtorek l.6

 

Teresa Ślęzak

   

     Zajęcia wspierajace kl.2c

 

 

środa l.5

 

Wilhelmi-Malec Małgorzata

 

Koło matematyczne 2c

 

 

piątek l.5

 

Wilhelmi-Malec Małgorzata

 

Koło biblijne

 

 

wtorek 7.00 - 8.00

 

Mikołaj Wyczałek

 

Koło majsterkowicza, kl.4

 

 

poniedziałek l.6

 

Paweł Żołnierczyk