Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W czwartek  1 września 2022 r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej zainaugurowano w naszej szkole nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu. Dzieci z klas trzecich na tę okoliczność przygotowały akademię i dzielnie prezentowały się przed publicznością.
               Pani Dyrektor, Monika Heba-Wierzbicka okolicznościowym przemówieniem
przywitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości:  Sekretarza Gminy Marcina Nowakowskiego, Radną Joannę Wasylkowską, ks. Mariusza Lubrykę SDB oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Mariusza Rajczakowskiego. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Po zakończeniu uroczystości, uczniowie rozeszli się do swoich klas gdzie nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Nowe okna na sali gimnastycznej w naszej szkole

W czasie  wakacji  sala gimnastyczna w naszej szkole zyskała nowe oblicze. Zostało wymienione 15 szt okien wraz z parapetami . Wszystko w ramach umowy pn. „Dostawa i wymiana  okien w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Ciechowie”.
           Celem zadania było polepszenie warunków użytkowania sali w szkole. Poprawa stanu technicznego budynku pozwoli na wykorzystanie sali gimnastycznej nie tylko na potrzeby zajęć szkolnych, ale również na organizację zajęć pozalekcyjnych.

Modernizację w szkole przeprowadziła , wyłoniona w przetargu, firma "Składokien.pl" Sp. z .o.o. z miejscowości Bystre.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Ciechowie, które odbędzie się

w czwartek 1 września 2022 r.  o godz. 9:00 w sali gimnastycznej.

Rozkład kursów autobusów w dniu 01.09.2022 r.

I kurs dla kl.     VI - VIII SP
                 8:05 –  Chełm
                 8:08 –  Zawadka
                 8:13 –  Szymanów
                 8:15 –  Wrocisławice
                 8:20 –  Bukówek

II kurs dla kl.     I – V SP
                 8:15 –
Chełm
                 8:18 –  Zawadka
                 8:23 –   Szymanów
–  Wrocisławice
                 8:28 –  Pęczków, Wrocisławice
                 8:35 –  Bukówek

III kurs
                 8:45 - Michałów

8:50 – Cesarzowice

Odjazdy autobusów  - I kurs  - 10:20 - Michałów, Cesarzowice

II kurs  - 10:35 – Zawadka (dwa autobusy)

Chętni uczniowie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej,
która zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Ciechowie
z okazji nowego rok szkolnego 2022/2023

w czwartek 1 września o godz. 8:00

Godziny pracy sekretariatu w okresie wakacyjnym

01-15.07.2022r. poniedziałek-piątek 7:30-14:30

18-05.08.2022r. poniedziałek 7:30-15:00

środa 11:00-15:00

08-31.08.2022r. poniedziałek-piątek 7:30-14:30

Serwis Kąpieliskowy

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie Śląskiej przesyła dostęp do serwisu informacyjnego na temat jakości wody w kąpieliskach w Polsce prowadzonego przez GIS.

Serwis Kąpieliskowy