wydarzenia

Zakończenie zbiórki żywności dla zwierząt

Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Rozstrzygnięcie konkurs na kartkę bożonarodzeniową

 
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-językowy na "Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową" dla uczniów klas 1-3. Zadaniem uczniów było nie tylko przygotować kartkę bożonarodzeniową ale także napisać życzenia w języku angielskim. Jury miało nie lada wyzwanie przy wyborze zwycięzcy, ponieważ do konkursu zgłosiło się wielu uczniów z pięknymi pracami. Ostatecznie 17.12.2021r. wyłoniono trzy najlepsze prace:
 
I miejsce - Krystian Szałaj kl. 2a
 
II miejsce Zofia Kamińska kl. 1a
 
III miejsce Zuzanna Karpińska kl. 1a
 
 
Laureatom gratulujemy!


Kartki Dom Seniora

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klas 1-3 przygotowali świąteczne kartki dla Seniorów z Dziennego Domu Seniora w Środzie Śląskiej. Dzieci własnoręcznie wykonały piękne kartki, do których dołączone zostały życzenia radności, uśmiechu, ciepła i optymizmu od uczniów i pracowników naszej szkoły.

 

Dzień Piżamy

 

W Dniu  Piżamy pomagamy!

 

Pierwszego grudnia Samorząd Uczniowski przy współudziale Szkolnego Koła Wolontariatu zorganizował Dzień Piżamy . Uczniowie przyszli do szkoły  ubrani w nietypowe stroje-piżamy właśnie.

 

Było kolorowo, kreatywnie i śmiesznie.

 

W tym roku uczniowie mogli wspomóc  dzieci chorujące onkologicznie. Uczniowie przebrali się w piżamy i wpłacili symboliczną kwotę na rzecz fundacji GDY LICZY SIĘ CZAS. Fundacja wspiera osoby chorujące na nowotwory, organizuje akcje charytatywne i edukacyjne.

 

Podziękowania

 

Pomagamy

 

 

 

      W naszej szkole odbyła się zbiórka żywności i chusteczek  dla niemowląt w ramach akcji „SŁOICZEK DLA MALUSZKA” oraz „MOKRA CHUSTECZKA”. Polegały  one na przyniesieniu artykułów dla najmłodszych podopiecznych  Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Wiosna” w Krzydlinie Małej.

 

Zebrane artykuły zostały przekazane do placówki.

 

        Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazaną pomoc.