INTEGRACJA RODZICÓW, UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

16 listopada odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klas 1-4 naszej szkoły. Uczniowie przybyli wraz rodzicami i wspólnie uczestniczyli w niezwykle ciekawych rozgrywkach. Zabawa pt. "MALI PRZEDSIĘBIORCY - Restauracja Pod Czerwonym Jabłuszkiem" polegała na sprawnym planowaniu działań, każda drużyna musiała zdobyć jak największą kwotę pieniędzy, które zdobywała za sprzedaż potraw z menu restauracji. Potrawy należało odrysowywać i wycinać z papieru, kolorować i oddawać do sklepu. Zabawa sprawiła wiele radości, rywalizacja była zacięta, a każda klasa robiła wszystko co w jej mocy by sprzedać w określonym czasie jak najwięcej potraw zlożonych z warzyw, owoców, makaronów.

Po ciężkiej pracy na zawodników czekał poczęstunek w postaci owoców i zdrowych przekąsek. Cieszymy się, że razem mogliśmy spędzić trochę czasu. Za organizację imprezy odpowiedzialne były p. Edyta Dynda i Agnieszka Buksa - dziękujemy za wspaniałą zabawę.