Powiatowy Konkurs Matematyczny

 

            Dnia 12 maja 2011r. odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych. W zmaganiach uczestniczyło dwudziestu dziewięciu najlepszych matematyków, reprezentujących pięć szkół powiatu średzkiego. Uczestników przywitała Pani dyrektor szkoły, a potem rozpoczęły się zmagania z zestawami zadań. Okazało się, że  stanowią one niełatwy orzech do zgryzienia. Konkurs odbył się w miłej atmosferze, na którą niewątpliwy wpływ miał wystrój sali oraz poczęstunek dla uczestników konkursu, przygotowany przez uczniów kl. 6a. Czas oczekiwania na wyniki konkursu uatrakcyjnił  pokaz zespołu tanecznego oraz występy przedstawicieli koła recytatorskiego.   

 

 

Oto wyniki zmagań konkursowych:

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Liczba punktów

               Klasa IV

I

KOWAL EMILIA

SP CIECHÓW

16p

II

SADOWSKA JULIA

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

15p (9p/6p)

III

MOCZULAK WOJCIECH

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

15p (8p/7p)

               Klasa V

I

NOBERT KRANKIEWICZ

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

17p

II

CHOHURA MICHAŁ

SP UDANIN

16p

III

NIEDZIÓŁKA PIOTR

SP KOSTOMŁOTY

13p

SKRZECZEK IGNACY

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

               Klasa VI

I

REJNIAK MICHAŁ

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

19p

II

RUBIN PAWEŁ

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

15p

III

MAZURKIEWICZ PAULINA

SP 3 ŚRODA ŚLĄSKA

14p

 

Za pomoc w przygotowaniach do konkursu dziękuję uczniom szkoły oraz nauczycielom Grażynie Kotule, Jolancie Naorniakowskiej,  Edycie Dyndzie i Karolinie Hołowiak – Charęza.

 

Organizator Helena Madej