ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Ciechów, 26 czerwca 2020 r.

 Drodzy Uczniowie

                            Szanowni Rodzice

                 

Dziś zakończenie roku szkolnego 2019/2020, przed Wami długo oczekiwane wakacje – czas odpoczynku i zabawy. Szczególnie w tym roku wszyscy potrzebujemy wytchnienia od codziennych obowiązków szkolnych.

 

Kochani Uczniowie, zawieszenie zajęć w szkole i wprowadzenie nauczania na odległość sprawiło, że stanęliście przed nowymi wyzwaniami. Początki były trudne dla wszystkich ale stopniowo zdobywaliście nowe umiejętności, poznawaliście nowe sposoby uczenia się i komunikacji. Każdy z Was odniósł sukces na miarę swoich możliwości i  w przyszłym roku szkolnym spotkamy się w klasach wyższych.

 

Drodzy Rodzice, szczególnie Wam dziękuję za wsparcie udzielane dzieciom oraz współpracę z nauczycielami i wychowawcami, za cierpliwość oraz zaangażowanie. Z obowiązków związanych z wprowadzeniem zdalnego nauczania wywiązaliście się celująco. Życzę aby kolejny rok był również powodem do dumy i satysfakcji z osiągnięć Państwa pociech.

 

 Dziękuję za trud, czas i poświęcenie w minionym roku szkolnym. Życzę udanych wakacji, choć ze względu na pandemię będą różniły się od poprzednich.  Zdrowie jest najważniejsze, więc nie wolno w tym wolnym i beztroskim okresie zapominać o zasadach bezpieczeństwa, abyśmy wszyscy spotkali się we wrześniu, pełni zapału i gotowi do nowych wyzwań.

                                                                                        

Z wyrazami szacunku

                                                                                              Monika Heba-Wierzbicka

Dyrektor szkoły