Stanowisko Szkoły Podstawowej w Ciechowie w sprawie boiska wiejskiego.

 

Stanowisko Szkoły Podstawowej w Ciechowie w sprawie boiska wiejskiego.

Odnosząc się do postów zamieszczonych na stronie Emka.news na facebooku chciałabym złożyć sprostowanie.

Boisko znajdujące się obok szkoły, choć to boisko wiejskie, koszone jest tylko przez pracowników placówki. Ostatnio deszczowa pogoda nie sprzyja zabiegom pielęgnacyjnym, więc koniczyna odrosła. Po wyschnięciu terenu koszenie zostanie przeprowadzone ponownie. Tak, jak w poprzednich latach zaplanowane są także nawożenie i rozpylenie środka chwastobójczego. Szkoła zakupiła również impregnat do drewna. Wszystkie osoby zainteresowane losem boiska, a jak wynika z ilości komentarzy jest ich co najmniej kilkanaście, zapraszamy do współpracy i np. do pomocy w malowaniu ławek. Może razem zrobimy cos dobrego dla uczniów i mieszkańców, a po wykonaniu nawodnienia boisko będzie nadawało się do gry. Liczymy na czyny a nie tylko na uszczypliwe komentarze.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły