konkurs talentów

    W piątek 13.12.19 nasza szkoła obchodziła swoje Święto. W tym uroczystym dniu dla dzieci przygotowano atrakcję – „GALĘ TALENTÓW”. Uzdolnieni uczniowie mieli okazję zaprezentować przed kolegami, nauczycielami i kibicującymi im rodzicami, niezwykłe umiejętności. Można było zobaczyć i posłuchać wychowanków, którzy pięknie śpiewali, grali na instrumentach, układali na czas kostkę Rubika, malowali, lepili z gliny. Nauczyciel w-fu p. Łukasz Luks ze swoją grupą przedstawił pokaz Capoeira. Pod kierunkiem p. Edyty Dyndy wystąpiły też tancerki  z grupy „THUNDER”.

To przedsięwzięcie pokazało ilu uzdolnionych uczniów mamy w naszej szkole. Przyjemnie było oglądać występy małych artystów. Pasja i upór
w rozwijaniu zainteresowań to cechy, których na pewno nie można odmówić naszym uczniom. Mamy nadzieję, że „GALA TALENTÓW” wpisze się na stałe w kalendarz szkolnych imprez, a dzieci chcących pochwalić się swoimi  pasjami  będzie przybywać.