Impreza integracyjna dla rodziców, uczniów i nauczycieli

Późnym popołudniem  w środę 20 listopada do szkoły w Ciechowie przyszły dzieci z klas 1-3 razem ze swoimi rodzicami, jednak nie po to, żeby zasiąść znów w ławkach. Tym razem przyszły, aby wziąć udział w kreatywnych zawodach sportowych „Gimnastyka na wesoło” oraz aby porozmawiać o zdrowym śniadaniu.  W zabawach  oprócz rodziców i dzieci wzięli udział także wychowawcy klas – panie: K. Skrzypek, E. Janusz. E. Dębska. H. Bielecka, N. Kołodziej, D. Kaznowska. Przedsięwzięcie uświetnił zespół taneczny z klasy 1a i 1b.

Dzieci miały mnóstwo radości ze wspólnych zmagań w  szkolnej sali gimnastycznej. Konkurencje były nietypowe. „ Herbata na czapce”, strącanie piłek za pomocą  rajstopy, „piłeczki do rynny”, „ubierz koszulkę.  sprawiły zarówno uczniom jak i rodzicom mnóstwo frajdy. Dzieci cieszyły się, że mogą wspólnie z rodzicami spędzać czas, jednocześnie dając upust swojej energii. Po wysiłku wszyscy zjedli wspólny posiłek składający się z różnorodnych owoców.

Imprezę przygotowały i poprowadziły panie: E. Dynda, M. Cidyło i A. Buksa.