Wyniki konkursu #OSEWyzwanie

Informujemy, że Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza szkoła!

Sala 37 naszej szkoły zostanie wyposażona w mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów, dzięki którym będą tam prowadzone cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Uczniowie koła matematycznego wraz z opiekunem Heleną Madej i we współpracy z rodzicem jednej z uczennic – p. Andrzejem Kurzydło przygotowali pracę plastyczną „Smart szkoła”. Praca ta, deklaracja udziału w tygodniu kodowania oraz przystąpienie szkoły do programu mLegitymacja szkolna zapewniło nam zwycięstwo w konkursie.

W ramach deklarowanego udziału w tygodniu kodowania uczniowie koła matematycznego wraz z opiekunem dołączą i przeprowadzą w szkole działanie związane z ogólnoświatową akcją „CodeWeek2019 ” w terminie 7 – 11 października.