Spotkanie integracyjne rodziców i uczniów klas I-III SP

3,2,1 START!

Dnia 21.11.18r. z inicjatywy wicedyrektora i Samorządu Uczniowskiego odbyła się zabawa integracyjna pt. ,,Mali Przedsiębiorcy – Bar Pychotka”. Udział wzięli rodzice wraz ze swymi pociechami. Do zawodów stanęli uczniowie klas 1-3 z wychowawcami:

Kl. 1a z p. Elżbietą Dębską

Kl. 1b z p. Heleną Bielecką

Kl. 2a z p. Natalią Kołodziej

Kl.  2b z p. Danutą Kaznowską

Kl. 3a z p. Bożeną Janusz

Sala gimnastyczna zamieniła się w Bar Pychotka, w którym ,,pracowali” uczestnicy zabawy. Celem było ,,wyprodukowanie”  zdrowej żywności w określonym czasie. Wszystkie klasy wykazały się wielkim zaangażowaniem  i przestrzegały zasad fair play, dlatego cała impreza przebiegła w niezwykle miłej atmosferze. Przedsiębiorczość, oszczędzanie i podejmowanie decyzji to tylko niektóre umiejętności, które doskonalone były podczas wspólnej zabawy.  Działania zespołowe sprawiły, że uczniowie i rodzice współpracowali wspierając się i udzielając wskazówek. Wcielili się w role prawdziwych przedsiębiorców i zdaje się, że bardzo dobrze czuli się w tej roli. Impreza integracyjna zakończyła się zdrowym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Serdeczne podziękowania kierowane są do uczniów i rodziców, którzy wzięli udział w imprezie. To wydarzenie na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci.